Ravitsemukselliset ominaisuudet Energiasisältö (kJ) 13 kJ Energiasisältö (kcal) 3.2 kcal Rasvaa 0.1 g Hiilihydraattia 0.3 g Proteiinia 0.3 g
Kulta Katriina on korkealaatuinen tarvike, jonka saat nopeasti tarjoushintaan verkkokaupasta! Kaikki verkkokaupan tuotteet toimitetaan kotiinkuljetuksella. Tilaa yli 150 eurolla tuotteita, niin saat kuljetuksen ilmaiseksi!
Kulta Katriina on hyvälaatuinen tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Löydät Kulta Katriina perinteinen tuotteen myös tuotekoodilla 1065066. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja laadukas toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 50201706 |
|---|---|
| Ominaisuus | Paahtoaste 1 |
| Tyyppi | Suodatinjauhatus |
| Leveys mm | 95 mm |
| Korkeus mm | 1670 mm |
| Syvyys mm | 640 mm |
| Myyntierä 2 | 720 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6420102577691 |
| Lava määrä | 720 |
| Lava GTIN | 6420103782049 |
| Tuotteen paino g brutto | 510 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 12 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |