Ravitsemukselliset ominaisuudet Energiasisältö (kJ) 13 kJ Energiasisältö (kcal) 3.2 kcal Rasvaa 0.1 g Hiilihydraattia 0.3 g Proteiinia 0.3 g
Kulta Katriina on fantastinen tuote, jonka saat varmasti verkkokaupasta! Tähän hintaan vain verkkokaupasta. Yli 150 euron tuotetilaukset ilmaisella kotiinkuljetuksella!
Kulta Katriina on tasokas tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Löydät Kulta Katriina tumma tuotteen myös tuotekoodilla 1065067. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 50201706 |
|---|---|
| Ominaisuus | Paahtoaste 3 |
| Tyyppi | Suodatinjauhatus |
| Leveys mm | 95 mm |
| Korkeus mm | 1670 mm |
| Syvyys mm | 640 mm |
| Myyntierä 2 | 720 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6420102577745 |
| Lava määrä | 720 |
| Lava GTIN | 6420103782094 |
| Tuotteen paino g brutto | 510 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 12 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |