SÄILYTYS JA LAJITTELU: Säilytä kahvi kuivassa ja viileässä alkuperäisessä pakkauksessaan. Sulje pakkaus huolellisesti käytön jälkeen. Pakkaus lajitellaan muovinkeräykseen.
Kulta Mokka on hyvälaatuinen tarvike, jonka saat näppärästi meidän verkkokaupasta! Kaikki meidän tuotteet toimitetaan kotiinkuljetuksella. Yli 150 euron tuotetilaukset ilmaisella kuljetuksella!
Kulta Mokka on hyvä toimistotarvike, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Voit hakea Kulta Mokka kahvi tuotteen myös tuotekoodilla 1065042. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 50201706 |
|---|---|
| Ominaisuus | Paahtoaste 1 |
| Tyyppi | Suodatinjauhatus |
| Leveys mm | 90 mm |
| Korkeus mm | 1500 mm |
| Syvyys mm | 60 mm |
| Lava määrä | 720 |
| Kuljetuspakkaus määrä | 12 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |