Evolve2 40 vaimentaa välittömästi ympäröivää melua. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. Korvapehmusteiden ääntä eristävän vaahtomuovirakenteen ja korvakupin uuden kaarevan muodon ansiosta kuulokkeiden passiivinen melunvaimennus on vertaansa vailla. Kuulokkeet ovat MicroSoft Teams-sertifioidut. USB- A liitäntä.
Jabra Evolve 2 40 SE USB-C/USB-A on toimiva toimistotarvike, jonka saat helposti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: Musta, Ominaisuus: Langallinen, Tyyppi: Stereo, Leveys mm: 157 mm, Korkeus mm: 186 mm, Syvyys mm: 60.5 mm, Tuotteen paino g netto: 188 g, Takuu: 2 vuotta, Bluetooth-liitäntä: 1, Tuotteen paino g brutto: 310 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 217 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 188.5 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 55 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Kuopio, Turku, Helsinki ja muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Jabra Evolve on erinomainen toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Löydät Jabra Evolve 2 tuotteen myös tuotekoodilla 1020222. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Ominaisuus | Langallinen |
| Tyyppi | Stereo |
| Leveys mm | 157 mm |
| Korkeus mm | 186 mm |
| Syvyys mm | 60.5 mm |
| Tuotteen paino g netto | 188 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Bluetooth-liitäntä | 1 |
| Tuotteen paino g brutto | 310 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 217 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 188.5 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 55 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |