Kestävä taskukokoinen muotoilu. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Iskunkestävä, salasanan todennus, paineenkestävä, sateenkestävä Mitat: 86 x 135,1 x 26 mm liitännät 1 x USB 3.1 Gen 1 - 24 pin USB-C Sisältyvät kaapelit: 1 x USB-C/USB-A - kaapeli, 1 x USB-C 3.1-kaapeli
Hanki ensiluokkainen LaCie Rugged Mini kiintolevyasema edullisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 43202005, Avauspäivämäärä: 2024-11-26T00:00:00Z, Leveys mm: 86 mm, Korkeus mm: 26 mm, Syvyys mm: 135.1 mm, Tuotteen paino g netto: 400 g, Takuu: 2 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 500 g.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Seinäjoki, Vaasa, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
LaCie Rugged on laadukas toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Löydät LaCie Rugged Mini tuotteen myös tuotekoodilla 1062623. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 43202005 |
|---|---|
| Avauspäivämäärä | 2024-11-26T00:00:00Z |
| Leveys mm | 86 mm |
| Korkeus mm | 26 mm |
| Syvyys mm | 135.1 mm |
| Tuotteen paino g netto | 400 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Lava määrä | 700 |
| Tuotteen paino g brutto | 500 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 4 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |