Ominaisuudet: • Värilämpötila säädettävissä 3000–5700 K • Valaisuteho säädettävissä 380–760 lux • Vaalea valo, lämmin valo ja lämmin vaalea valo • Häikäisemätön ja värinätön valo • Pitkä 50 cm taipuisa varsi • Jalkavaste • Valokenno • USB-C portti • USB-portti • Kosketuspainike kirkkauden säätöön • 6 cm pöytäklipsi • Sisäänrakennettu 10 000 mah lithiumakku • Alhainen virrankulutus • CE-merkitty • Takuu 12kk (vaihtotakuu)
Tilaa RCK LEDKEO Työpistevalaisin nopeasti — ammattitasoinen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 39111507, Tuotteen väri: valkoinen, Takuu: 1 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 1000 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 245 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 150 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 80 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Turku, Oulu, Helsinki sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
LEDKEO Työpistevalaisin on laadukas toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä LEDKEO Työpistevalaisin tuotteen myös tuotekoodilla 1059885. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 39111507 |
|---|---|
| Tuotteen väri | valkoinen |
| Takuu | 1 vuotta |
| Tuotteen paino g brutto | 1000 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 245 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 150 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 80 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 30 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |