Leitz Ergo sähköpöydän runko mahdollistavat helpon siirtymisen istumisen ja seisomisen välillä, korkeutta säädetään sähköisesti 72?118 cm ja pöytä nostaa jopa 60 kg. Pöydässä on 4 muistipaikkaa, ohjelmoitava seisomamuistutus, digitaalinen korkeuden näyttö, törmäyssuoja, lapsilukko sekä USB-C- ja USB-A-latausportit.
Runko on yhteensopiva kahden pöytätasokoon kanssa (120 x 70 cm ja 140 x 80 cm), kasausvaiheessa säädät rungon leveyden pöytätasolle sopivaksi. Tämä tuote on sähköpöydän jalat / runko: pöytätaso tilataan erikseen.
Leitz Ergo on hieno tarvike, jonka saat nopeasti verkkokaupasta! Tähän hintaan vain verkkokaupasta. Yli 150 euron tuotetilaukset ilmaisella kotiinkuljetuksella!
Leitz Ergo on tasokas toimistotarvike, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Löydät Leitz Ergo sähköpöydän tuotteen myös tuotekoodilla 1065444. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 84289090 |
|---|---|
| Tuotteen väri | valkoinen |
| Leveys mm | 1400 mm |
| Korkeus mm | 25 mm |
| Syvyys mm | 800 mm |
| Tuotteen paino g netto | 21000 g |
| CE -merkintä | Kyllä |
| Riippupakattu | Kyllä |
| Tuotteen paino g brutto | 21000 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |