Helpoin tapa alkaa jutella tietokoneilla, älypuhelimilla ja tableteilla. Meiltä löydät toimistotarvikkeet edulliseen hintaan. Sisältää 3,5 mm: n ääniliitännän, joka on yhteensopiva useimpien käyttöjärjestelmien ja alustojen kanssa. Tarvittavat ominaisuudet, jotta kuulet ja kuulut selvästi. Mikrofonityyppi: Yksisuuntainen Herkkyys 32 ohmia Ukuulokkeet) -58dB V/µbar) tai ?38 dB (V/Pa), +/?4 dB (mikrofoni
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Logitech H111 kuulokkeet+mikrofoni — laadukas valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: Harmaa, Ominaisuus: Langallinen, Tyyppi: Stereo, Leveys mm: 144 mm, Korkeus mm: 162 mm, Syvyys mm: 46 mm, Tuotteen paino g netto: 74 g, Takuu: 2 vuotta.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Turku, Oulu, Helsinki ja muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Logitech H111 on hyvä tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Logitech H111 kuulokkeet+mikrofoni tuotteen myös tuotekoodilla 146439. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Ominaisuus | Langallinen |
| Tyyppi | Stereo |
| Leveys mm | 144 mm |
| Korkeus mm | 162 mm |
| Syvyys mm | 46 mm |
| Tuotteen paino g netto | 74 g |
| Takuu | 2 vuotta |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |