Koko vuoden projektisuunnitelmat ja lomat selkeästi yhdellä puolella! Kuukausi-, viikko- ja päiväjaotus. Tilaa toimistotarvikkeet helposti verkkokaupastamme. Jokaiselle tehtävälle ja hankkeelle löytyy aina oma helppolukuinen rivinsä. Koko 510 x 297 mm, tukevaa paperia, 2026 kesälomakuukaudet touko-syyskuu omalla puolellaan ja 2026-2027 talvilomakuukaudet loka-huhtikuu omalla puolellaan, mappirei’itys. Suomenkielinen. Painettu FSC-sertifioidulle paperille.
Lomakalenteri 2026 -2027 on luotettava toimistotarvike, jonka saat edullisesti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44112002, Tuotteen väri: sininen/valkoinen, Materiaali: Paperi, Ominaisuus: suomi, Tyyppi: Muut, Leveys mm: 210 mm, Korkeus mm: 1 mm, Syvyys mm: 297 mm, Tuotteen paino g netto: 24 g.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Helsinki, Turku, Tampere sekä koko Suomessa. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Lomakalenteri 2026 on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Lomakalenteri 2026 2027 tuotteen myös tuotekoodilla 1065005. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44112002 |
|---|---|
| Tuotteen väri | sininen/valkoinen |
| Materiaali | Paperi |
| Ominaisuus | suomi |
| Tyyppi | Muut |
| Leveys mm | 210 mm |
| Korkeus mm | 1 mm |
| Syvyys mm | 297 mm |
| Tuotteen paino g netto | 24 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Kuljetuspakkaus määrä | 300 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |