Tilavuudeltaan 0,3 l muki myös kokonaan valkoisena. Meiltä saat toimistotarvikkeet nopeasti, luotettavasti ja edullisesti. Arabian Mainio Sarastus on uusi monikäyttöinen astiasarja, joka sopii pieneenkin kotiin. Sarjan kaikki astiat toimivat näppärästi uunissa ja pakkasessa sekä menevät pöydästä pinoon.
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Mainio muki 3 dl, Sarastus valkoinen toimitetaan turvallisesti perille.
UNSPSC: 52152101, Tuotteen väri: Valkoinen, Tyyppi: Kahvikupit, Leveys mm: 82 mm, Korkeus mm: 88 mm, Syvyys mm: 111 mm, Tuotteen paino g netto: 257 g, Tuotteen paino g brutto: 257 g.
Toimitamme toimistotarvikkeet Helsinki, Turku, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Mainio muki on erinomainen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Mainio muki 3 tuotteen myös tuotekoodilla 1060693. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja tasokas toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 52152101 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Tyyppi | Kahvikupit |
| Leveys mm | 82 mm |
| Korkeus mm | 88 mm |
| Syvyys mm | 111 mm |
| Tuotteen paino g netto | 257 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Tuotteen paino g brutto | 257 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |