Luku- ja kirjoitusnopeus 17/8 MB/sek. Löydät parhaat toimistotarvikkeet edullisesti meiltä. Plug & Paly. yhteensopiva Windows, macOS ja Linux järjestelmien kanssa Blisteripakkaus. väri hopea/musta. Materiaali / alumiininene nivel / ABS-muovinen runko Mitat: 18 x 10 x 56 mm ja paino 12 g Kapasiteetti noin: 41600 kuvaa/21 h Full HD videota/32000 äänitettä/128000 asiakirjaa
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — MediaRange USB 2.0 muisti 128GB toimitetaan sujuvasti perille.
UNSPSC: 43202010, Tyyppi: 128 Gb, Leveys mm: 18 mm, Korkeus mm: 10 mm, Syvyys mm: 56 mm, Tuotteen paino g netto: 12 g, Tuotteen paino g brutto: 15 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Helsinki, Espoo, Vantaa sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
MediaRange USB on erinomainen toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä MediaRange USB 2.0 tuotteen myös tuotekoodilla 1064027. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 43202010 |
|---|---|
| Tyyppi | 128 Gb |
| Leveys mm | 18 mm |
| Korkeus mm | 10 mm |
| Syvyys mm | 56 mm |
| Tuotteen paino g netto | 12 g |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4260459613336 |
| Tuotteen paino g brutto | 15 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 25 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |