Kuumakuppi 350ml. Laaja valikoima toimistotuotteita yrityksille ja yksityisille. Kuvioitu pinta valkoisella pohjalla. 20 pss /ltk.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Metro Kaari kuumakuppi 350ml — ensiluokkainen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 52151502, Tuotteen väri: valkoinen, Tyyppi: Kahvikupit, Leveys mm: 90 mm, Korkeus mm: 4700 mm, Tuotteen paino g netto: 623 g, Tuotteen paino g brutto: 629 g.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Helsinki, Turku, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Metro Kaari on erinomainen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Metro Kaari kuumakuppi tuotteen myös tuotekoodilla 1064998. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja tasokas tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52151502 |
|---|---|
| Tuotteen väri | valkoinen |
| Tyyppi | Kahvikupit |
| Leveys mm | 90 mm |
| Korkeus mm | 4700 mm |
| Tuotteen paino g netto | 623 g |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6440000401256 |
| Lava määrä | 240 |
| Lava GTIN | 6440000401263 |
| Tuotteen paino g brutto | 629 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |