Mini-korostuskynä pastellisävyissä. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. Korkea värikylläisyys ja kirkkaat värit tekevät siitä ihanteellisen luovaan työskentelyyn ja värittämiseen. Kompakti minikoko sopii täydellisesti mukaan matkalle tai koululaukkuun. Saatavana useissa lajitelmissa. Rasiassa 4 mini-korostuskynää.
Mini korostuskynä eläimet on monipuolinen toimistotarvike, jonka saat sujuvasti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121716, Tuotteen paino g netto: 89.8 g, Tuotteen paino g brutto: 89.8 g, Myyntierä 2 paino g netto: 538.8 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 539 g, Myyntierä 2 leveys mm: 120 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 120 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 170 mm, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 98 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 163 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 16.98 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Turku, Oulu, Helsinki ja muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Mini korostuskynä on erinomainen toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Löydät Mini korostuskynä eläimet tuotteen myös tuotekoodilla 1064848. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä tuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121716 |
|---|---|
| Tuotteen paino g netto | 89.8 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200067053 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200067671 |
| Tuotteen paino g brutto | 89.8 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 538.8 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 539 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 120 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 120 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 170 mm |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 98 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 163 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 16.98 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 72 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |