Mini-korostuskynä pastellisävyissä. Kotimainen verkkokauppa, josta löydät kaikki toimistotarvikkeet. Korkea värikylläisyys ja kirkkaat värit tekevät siitä ihanteellisen luovaan työskentelyyn ja värittämiseen. Kompakti minikoko sopii täydellisesti mukaan matkalle tai koululaukkuun. Saatavana useissa lajitelmissa. Rasiassa 6 mini-korostuskynää.
Mini pastelli korostuskynä — tehokas toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121716, Leveys mm: 163 mm, Korkeus mm: 98 mm, Syvyys mm: 17 mm, Tuotteen paino g netto: 89.8 g, Tuotteen paino g brutto: 89.8 g, Myyntierä 2 paino g netto: 538.8 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 539 g, Myyntierä 2 leveys mm: 120 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 120 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 170 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Oulu, Rovaniemi, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Mini pastelli on erinomainen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä valtakunnallisesti.
Voit etsiä Mini pastelli korostuskynä tuotteen myös tuotekoodilla 1059704. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121716 |
|---|---|
| Leveys mm | 163 mm |
| Korkeus mm | 98 mm |
| Syvyys mm | 17 mm |
| Tuotteen paino g netto | 89.8 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200040186 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200040193 |
| Lava määrä | 3360 |
| Lava GTIN | 4087200043477 |
| Tuotteen paino g brutto | 89.8 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 538.8 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 539 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 120 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 120 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 170 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 60 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |