Mini-korostuskynä pastellisävyissä. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. Korkea värikylläisyys ja kirkkaat värit tekevät siitä ihanteellisen luovaan työskentelyyn ja värittämiseen. Kompakti minikoko sopii täydellisesti mukaan matkalle tai koululaukkuun. Saatavana useissa lajitelmissa. Blisterissä 4 mini-korostuskynää.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Mini pastelli korostuskynä — kestävä valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121716, Leveys mm: 120 mm, Korkeus mm: 180 mm, Syvyys mm: 11 mm, Tuotteen paino g netto: 61.1 g, Tuotteen paino g brutto: 61.1 g, Myyntierä 2 paino g netto: 611 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 611 g, Myyntierä 2 leveys mm: 130 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 95 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 270 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Pori, Turku, Helsinki — ja koko Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Mini pastelli on hyvä toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit hakea Mini pastelli korostuskynä tuotteen myös tuotekoodilla 1059712. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121716 |
|---|---|
| Leveys mm | 120 mm |
| Korkeus mm | 180 mm |
| Syvyys mm | 11 mm |
| Tuotteen paino g netto | 61.1 g |
| Myyntierä 2 | 10 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4087200040209 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4087200040216 |
| Lava määrä | 2800 |
| Lava GTIN | 4087200043712 |
| Tuotteen paino g brutto | 61.1 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 611 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 611 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 130 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 95 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 270 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |