Litteälle näytölle, kaasujousella. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Tukeva jousellinen kolminivelinen varsi. Näyttö vaaka- tai pystyasentoon. Vakiovarusteena useita erilaisia asennusvaihtoehtoja (Pöydän reunaan, pöydän läpiviennillä ). Korkeuden säätö: 10-440 mm. Ulottuvuus: 600 mm. Näytön kierto +180°~-180°. Kallistusalue: +45°~-45°. Kääntöalue: +90°~-90°. Varren täysi jatke: 44 cm. Kaapelikiinnitys: kaapelit piiloutuvat varteen. Väri / materiaali: Hopeanharmaa alumiini. Kantavuus: 9 kg. Soveltuu näytöille: 17"- 32". säätö 13-. Näytön kiinnitys: VESA 75x75/100x100 mm.
Hanki toimiva Litteän näytön varsi vaivattomasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 43201611, Tuotteen väri: hopea, Tyyppi: 1 -näytölle, Leveys mm: 117 mm, Korkeus mm: 610 mm, Syvyys mm: 500 mm, Tuotteen paino g netto: 4400 g, Takuu: 2 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 4400 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 125 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 320 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 430 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Oulu, Rovaniemi, Helsinki — ja koko Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Litteän näytön on hyvälaatuinen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä valtakunnallisesti.
Voit hakea Litteän näytön varsi tuotteen myös tuotekoodilla 150079. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 43201611 |
|---|---|
| Tuotteen väri | hopea |
| Tyyppi | 1 -näytölle |
| Leveys mm | 117 mm |
| Korkeus mm | 610 mm |
| Syvyys mm | 500 mm |
| Tuotteen paino g netto | 4400 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuotteen paino g brutto | 4400 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 125 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 320 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 430 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |