Kynän päässä söpö nallehahmo, jota pyörittämällä voit vaihtaa kolmea (3) ilmettä, joilla ilmaiset mielialaa. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. Pyyhittävä geelikynä toimii käytännössä kuten perinteinen lyijykynä, mutta sen liukuva ja upean tarkka kirjoitusjälki tekee siitä ylivoimaisen suosikin niin lapsille kuin vanhemmillekin käyttäjille. Kirjoitusjälki: 0,7mm. Kynässä mukana pyyhekumi. Musteen väri: sininen (Crystal blue). Rungon väri: vaaleanruskea ja ruskea. Pakkauskoko: 2 kynän blisterpakkaus, 12 pak/displayltk, 144 pak/kuljetuslaatikko.
Hanki erinomainen Mood Nalle 2/blister Geelikynä nopeasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121701, Kärjen leveys: 0.05 mm, Musteen väri: Sininen, Leveys mm: 65 mm, Korkeus mm: 211 mm, Syvyys mm: 20 mm, Tuotteen paino g netto: 16 g, Tuotteen paino g brutto: 26 g, Myyntierä 2 paino g netto: 96 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 114 g, Myyntierä 2 leveys mm: 80 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 50 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 150 mm.
Toimitamme toimistotarvikkeet Turku, Oulu, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Mood Nalle on hyvä toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä valtakunnallisesti.
Löydät Mood Nalle 2/blister tuotteen myös tuotekoodilla 1063207. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja tasokas tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121701 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 0.05 mm |
| Musteen väri | Sininen |
| Leveys mm | 65 mm |
| Korkeus mm | 211 mm |
| Syvyys mm | 20 mm |
| Tuotteen paino g netto | 16 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Myyntierä 2 GTIN | 6941458350801 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6941458350801 |
| Tuotteen paino g brutto | 26 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 96 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 114 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 80 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 50 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 150 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 864 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |