My Journal on juuri sellainen kuin itse haluat. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman toimistotuotteita. Muokkaa kalenteriksi, käytä muistiinpanoihin, kirjoita päiväkirjaa – menneet, nykyiset ja tulevat asiat kaikki yksissä kansissa! Sinä päätät, miten aikaasi suunnittelet! Koko 128 x 205 mm. Hienostunut puuterin värinen Kioto-keinonahkakansi ja kaksi lukunauhaa. Ommeltu kirja, jossa laaja 192-sivuinen sisältö. Tukeva 100 gramman sävytetty paperi. Pisteväli 5 mm, takakannessa tasku, elastinen kiinnitys.
Tilaa My Journal Puuteri A5 nopeasti — kestävä toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 14111807, Tuotteen väri: Puuteri, Ominaisuus: Pilkut, Sivumäärä: 192, Leveys mm: 135 mm, Korkeus mm: 20 mm, Syvyys mm: 210 mm, Tuotteen paino g netto: 326 g, Tuotteen paino g brutto: 326 g, Koko: A5.
Toimitamme toimistotarvikkeet Turku, Oulu, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
My Journal on hyvä toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä valtakunnallisesti.
Voit hakea My Journal Puuteri tuotteen myös tuotekoodilla 1061637. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 14111807 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Puuteri |
| Ominaisuus | Pilkut |
| Sivumäärä | 192 |
| Leveys mm | 135 mm |
| Korkeus mm | 20 mm |
| Syvyys mm | 210 mm |
| Tuotteen paino g netto | 326 g |
| Tuotteen paino g brutto | 326 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 10 |
| Koko | A5 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |