Uudelleenkäytettävä • Valmistettu Suomessa • Kevyt ja luja materiaali • Skandinaavinen design • Erinomainen käytettävyys lämpimille ruuille ja kuumille juomille • Tehty uusiutuvista raaka-aineista ( yli 95%) • Valmistettu todennetuista biopohjaisista sivuvirta-materiaaleista – vähentää neitseellisen fossiilisen muovin käyttöä • Pieni hiilijalanjälki – n. Toimistotarviketukku.fi — kotimaiset toimistotarvikkeet nopeasti. 1,5 kg CO2e (Cradle to Grave) • Lämmönkesto: yli +100?C. Konepesunkestävä. Mikroaaltouuninkestävä.
Ammattitasoinen Nature Line kulho 400ml kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa luotettavasti verkosta.
UNSPSC: 48100000, Tuotteen väri: Luonnonvalkoinen, Tyyppi: Lautanen, Leveys mm: 141 mm, Korkeus mm: 132 mm, Syvyys mm: 141 mm, Tuotteen paino g netto: 591 g, Tuotteen paino g brutto: 588 g.
Toimitamme toimistotarvikkeet Helsinki, Turku, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Nature Line on erinomainen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Nature Line kulho tuotteen myös tuotekoodilla 1064748. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 48100000 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Luonnonvalkoinen |
| Tyyppi | Lautanen |
| Leveys mm | 141 mm |
| Korkeus mm | 132 mm |
| Syvyys mm | 141 mm |
| Tuotteen paino g netto | 591 g |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6430077248953 |
| Tuotteen paino g brutto | 588 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 2 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |