Uudelleenkäytettävä • Valmistettu Suomessa • Kevyt ja luja materiaali • Skandinaavinen design • Erinomainen käytettävyys lämpimille ruuille ja kuumille juomille • Tehty uusiutuvista raaka-aineista ( yli 95%) • Valmistettu todennetuista biopohjaisista sivuvirta-materiaaleista – vähentää neitseellisen fossiilisen muovin käyttöä • Pieni hiilijalanjälki – n. Laadukkaat toimistotarvikkeet yrityksille ja kotitoimistoille. 1,5 kg CO2e (Cradle to Grave) • Lämmönkesto: yli +100?C. Konepesunkestävä. Mikroaaltouuninkestävä.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Nature Line lautanen 21cm — luotettava valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 48100000, Tuotteen väri: Luonnonvalkoinen, Tyyppi: Lautanen, Leveys mm: 210 mm, Korkeus mm: 420 mm, Syvyys mm: 210 mm, Tuotteen paino g netto: 736 g, Tuotteen paino g brutto: 732 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Pori, Turku, Helsinki sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Nature Line on tasokas toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit etsiä Nature Line lautanen tuotteen myös tuotekoodilla 1064749. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 48100000 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Luonnonvalkoinen |
| Tyyppi | Lautanen |
| Leveys mm | 210 mm |
| Korkeus mm | 420 mm |
| Syvyys mm | 210 mm |
| Tuotteen paino g netto | 736 g |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6430077249028 |
| Tuotteen paino g brutto | 732 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 5 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |