Uudelleenkäytettävä • Valmistettu Suomessa • Kevyt ja luja materiaali • Skandinaavinen design • Erinomainen käytettävyys lämpimille ruuille ja kuumille juomille • Tehty uusiutuvista raaka-aineista ( yli 95%) • Valmistettu todennetuista biopohjaisista sivuvirta-materiaaleista – vähentää neitseellisen fossiilisen muovin käyttöä • Pieni hiilijalanjälki – n. Kotimainen verkkokauppa, josta löydät kaikki toimistotarvikkeet. 1,5 kg CO2e (Cradle to Grave) • Lämmönkesto: yli +100?C. Konepesunkestävä. Mikroaaltouuninkestävä.
Nature Line muki 200ml on laadukas toimistotarvike, jonka saat luotettavasti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 48100000, Tuotteen väri: Luonnonvalkoinen, Tyyppi: Kahvikupit, Leveys mm: 71 mm, Korkeus mm: 266 mm, Syvyys mm: 71 mm, Tuotteen paino g netto: 339 g, Tuotteen paino g brutto: 336 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Oulu, Rovaniemi, Helsinki sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Nature Line on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Nature Line muki tuotteen myös tuotekoodilla 1064747. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 48100000 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Luonnonvalkoinen |
| Tyyppi | Kahvikupit |
| Leveys mm | 71 mm |
| Korkeus mm | 266 mm |
| Syvyys mm | 71 mm |
| Tuotteen paino g netto | 339 g |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6430077248885 |
| Tuotteen paino g brutto | 336 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 4 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |