Plug & Play USB -liitännän ansiosta Nedis-verkkokameran asentaminen on helppoa. Voit aloittaa puheluiden soittamisen heti, kun USB-vastaanotin on kytketty tietokoneeseen. Verkkokamera toimii kaikkien suosituimpien videoneuvottelualustojen, kuten Zoomin, Teamsin kanssa. Väri: musta ja materaali ABS-muovia. USB-teknologia USB 2.0, 30 fps, kaapelin pituus 1,4m. Sisäänrakennettu mikrofoni. Windows ja Mac-yhteensopiva Kiinnike näytön reunaan. Tietosuojatila. Katselukulma 81 °. Kiinteä kohdistus.
Nedis Webkamera on laadukas toimistotuote, jonka saat helposti tarjoushintaan verkkokaupasta! Kaikki meidän tuotteet toimitetaan kotiinkuljetuksella. Yli 150 euron tuotetilaukset ilmaisella kuljetuksella!
Nedis Web-kamera on laadukas toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Nedis Webkamera Full tuotteen myös tuotekoodilla 1065094. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja tasokas tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 43212001 |
|---|---|
| Leveys mm | 80 mm |
| Korkeus mm | 85 mm |
| Syvyys mm | 40 mm |
| Tuotteen paino g netto | 103 g |
| Tuotteen paino g brutto | 150 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 50 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 80 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 140 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 6 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |