Katrin Pure Neutral on tehokas, hajusteeton ja väriaineeton nestesaippua. Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. Saippua soveltuu usein toistuvaan käsienpesuun. Riittoisa 1000ml pullo riittää n. 1666 annokseen. Käytetään Katrin 1000ml saippua-annostelijasta. Tuote on dermatologisesti testattu ja hyväksytty. PH-arvo ihoystävällinen 4,5. Saippua on sertifioitu pohjoismaisella Joutsenmerkillä sekä EU-ympäristömerkillä.
Tilaa Katrin Pure Neutral nestesaippua nopeasti — luotettava toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 53131608, Ominaisuus: Hajusteeton, Tilavuus ml: 1000 ml, Leveys mm: 91.5 mm, Korkeus mm: 68.5 mm, Syvyys mm: 245 mm, Annoksia: 2500.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Helsinki, Espoo, Vantaa ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Nestesaippua neutral on tasokas toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Nestesaippua neutral 1000ml tuotteen myös tuotekoodilla 507136. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 53131608 |
|---|---|
| Ominaisuus | Hajusteeton |
| Tilavuus ml | 1000 ml |
| Leveys mm | 91.5 mm |
| Korkeus mm | 68.5 mm |
| Syvyys mm | 245 mm |
| Annoksia | 2500 |
| Lava määrä | 95 |
| Lava GTIN | 6414300088127 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |