Laadukas päältä ladattava nitoja ammattikäyttöön. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. Muoviosat valmistettu kierrätysmateriaalista. Voit valita erilaisia kiinnitystapoja nitojan alalevyä kääntämällä. Väliaikainen nidonta helpottaa paperien pitämistä yhdessä lyhyitä aikoja, etuna: niitit voidaan poistaa nopeasti ja helposti. Nitoo max. 40 arkkia 80 g/m² paperia. Sopii nastat: 24/6, 24/8, 26/6, 26/8. Paino 245. Sisältää 200 niittiä 24/6 DIN SUPER.
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Novus B 4 renew nitoja 40ark toimitetaan turvallisesti perille.
UNSPSC: 44121615, Tuotteen väri: Musta, Leveys mm: 38 mm, Korkeus mm: 64 mm, Syvyys mm: 150 mm, Tuotteen paino g netto: 245 g, Takuu: 25 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 260 g.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Jyväskylä, Tampere, Helsinki — ja koko Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Novus B on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Löydät Novus B 4 tuotteen myös tuotekoodilla 1061081. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121615 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Leveys mm | 38 mm |
| Korkeus mm | 64 mm |
| Syvyys mm | 150 mm |
| Tuotteen paino g netto | 245 g |
| Takuu | 25 vuotta |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 20 |
| Tuotteen paino g brutto | 260 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |