Sisäänrakennettu mikrofoni Muistikortti: MicroSD/MicroSDHC Maksimi nauhoitusaika tuntia Sisältää 2x AAA paristoa EN 50332-2 Näyttö
Olympus WS-882 stereo sanelin 4GB — tasokas toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 52161535, Leveys mm: 39 mm, Korkeus mm: 115.5 mm, Syvyys mm: 18 mm, Tuotteen paino g netto: 53 g, Sisältää pariston: 1, Takuu: 2 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 200 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 155 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 65 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 51.8 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Helsinki, Turku, Tampere sekä koko Suomessa. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Olympus WS-882 on laadukas toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Löydät Olympus WS882 stereo tuotteen myös tuotekoodilla 1062662. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52161535 |
|---|---|
| Leveys mm | 39 mm |
| Korkeus mm | 115.5 mm |
| Syvyys mm | 18 mm |
| Tuotteen paino g netto | 53 g |
| Sisältää pariston | 1 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuotteen paino g brutto | 200 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 155 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 65 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 51.8 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |