45 metrin kantaman ja jopa 150 luumenin valovirran ansiosta se on täydellinen otsalamppu jokapäiväiseen käyttöön. Siinä on valittavissa jopa 5 valotilaa, mukaan lukien punainen LED-valo, joka suojaa sinun ja muiden hämäränäköä. Kahdella helppokäyttöisellä painikkeella voit kätevästi siirtyä eri toimintojen välillä. GP Discovery CH43 -otsalampussa on pitkä, 36 tunnin paloaika ja leveä, säädettävä, konepestävä pääpanta. Valaisimen kotelo on IPX4-luokiteltu, mikä tarkoittaa, että se kestää iskuja jopa 1 metrin pudotuskorkeudesta. Tämä otsalamppu on tarkoitettu ulkoilijoille, jotka arvostavat mukavuutta ja haluavat tuntea olevansa turvassa aktiviteetista riippumatta. GP Discovery CH43 on yhteensopiva sekä kertakäyttöisten että ladattavien (NiMH
Otsavalaisin GP on tasokas toimistotarvike, jonka saat mukavasti perille toimitettuna! Edulliseen hintaan vain meidän verkkokaupasta. Tilaa yli 150 eurolla tuotteita, niin saat kuljetuksen ilmaiseksi!
Otsavalaisin GP on erinomainen toimistotuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä valtakunnallisesti.
Voit etsiä Otsavalaisin GP discover tuotteen myös tuotekoodilla 1058747. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |