Palmolive Naturals-sarjaan kuuluva Almond nestesaippua sopii erityisen hyvin kuivalle iholle. Löydät parhaat toimistotarvikkeet edullisesti meiltä. Se sisältää kosteusvoidetta ja ihoa ravitsevia ainesosia jättäen iholle silkinpehmeän ja sileän tunteen. Pakkauskoko: 12 plo/ltk.
Tilaa Palmolive nestesaippua, 300ml pumppu turvallisesti — laadukas toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 53131608, Ominaisuus: Hajustettu, Tilavuus ml: 300 ml, Leveys mm: 9400 mm, Korkeus mm: 14.5 mm, Syvyys mm: 4.8 mm.
Toimitamme toimistotarvikkeet Oulu, Rovaniemi, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Palmolive nestesaippua, on laadukas toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Löydät Palmolive nestesaippua tuotteen myös tuotekoodilla 878060. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 53131608 |
|---|---|
| Ominaisuus | Hajustettu |
| Tilavuus ml | 300 ml |
| Leveys mm | 9400 mm |
| Korkeus mm | 14.5 mm |
| Syvyys mm | 4.8 mm |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 48714789088561 |
| Kuljetuspakkaus määrä | 12 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |