Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Kopiopaperi A3 80g toimitetaan vaivattomasti perille.
UNSPSC: 14111507, Tuotteen väri: Rypsinkeltainen 56, Tyyppi: 80 g, Bulkki: 1.25 cm3/g, Grammapaino: 80 g, Karheus Bendtsen: 200 ml/min, Arkkia: 500 kpl, Koko: A3.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Lahti, Hämeenlinna, Helsinki — ja koko Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Paperi A3 on laadukas tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Paperi A3 Fashion tuotteen myös tuotekoodilla 1006789. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvä toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 14111507 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Rypsinkeltainen 56 |
| Tyyppi | 80 g |
| Bulkki | 1.25 cm3/g |
| Grammapaino | 80 g |
| Karheus Bendtsen | 200 ml/min |
| Arkkia | 500 kpl |
| Kuljetuspakkaus määrä | 5 |
| Koko | A3 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |