Käyttäjäystävällinen elektroniikka ja optinen tunnistin start/stop-toiminnossa sekä ergonomisesti suunniteltu ohjauspaneeli sekä turvallinen paperinsyöttö. Meiltä saat toimistotarvikkeet nopeasti, luotettavasti ja edullisesti. Moottori pysähtyy automaattisesti jätesäiliön ollessa täysi ja oven ollessa auki. Energiaa säästävä toiminto: täysi virrankatkaisu 30 minuutin jälkeen. Reilusti aukeava ovi mahdollistaa helpon jätepussin vaihdon. Terillä on 5 vuoden takuu, laitteella asianmukaisesti käytettynä 2 vuoden takuu. Ristiinleikkaava turvaluokan 7 paperinpaperisilppuri, silpun koko 1x4,7 mm. Syöttöaukko 260 mm, kapasiteetti 5 A4 80g arkkia, jätesäiliön koko 100 litraa. Turvaluokka P-7.
Tilaa Dahle Professional 710 (TL: P7) vaivattomasti — luotettava toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44101603, Tuotteen väri: Harmaa, Ominaisuus: Ristiinleikkaava, Tilavuus L: 100 L, Syöttöaukon leveys: 260 mm, Kapasiteetti A4 80 g: 5 arkkia, Leveys mm: 545 mm, Korkeus mm: 944 mm, Syvyys mm: 435 mm, Tuotteen paino g netto: 45 g, Silpun koko: 1x4,7 mm, Turvaluokka: P7, Takuu: 2 vuotta.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Seinäjoki, Vaasa, Tampere ja muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Paperisilppuri Dahle on erinomainen tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Paperisilppuri Dahle 710 tuotteen myös tuotekoodilla 187036. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja laadukas toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
Hakusanat: paperinsilppuriasiakirjasilppuripaperintuhoojapaperintuhoaja
| UNSPSC | 44101603 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Ominaisuus | Ristiinleikkaava |
| Tilavuus L | 100 L |
| Syöttöaukon leveys | 260 mm |
| Kapasiteetti A4 80 g | 5 arkkia |
| Leveys mm | 545 mm |
| Korkeus mm | 944 mm |
| Syvyys mm | 435 mm |
| Tuotteen paino g netto | 45 g |
| Silpun koko | 1x4,7 mm |
| Turvaluokka | P7 |
| Takuu | 2 vuotta |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |