Ristiinleikkaava pieni näppäränkokoinen paperinpaperisilppuri jokaisen työpöydän viereen, silpun koko on 5x18 mm, turvaluokka P4, syöttöleveys 220mm. Laaja valikoima toimistotuotteita yrityksille ja yksityisille. PaperSafe tuhoaa myös luottokortit. Kapasiteetti 5 arkkia A4 80gr, dB 70. Automaattinen käynnistys ja pysäytys sekä kätevä peruutusnäppäin, automaattinen virrankatkaisu, ylikuormituksen ilmaisin. Irrotettava yläosa helppoa tyhjennystä varten. IEC-virtakytkin. Laitetta ei tarvitse öljytä ja se on huoltovapaa. Laitteella on 2 vuoden takuu, jos sitä on käytetty valmistajan ohjeiden mukaisesti.
Laadukas Dahle PaperSAFE 100 (TL: P4) kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa turvallisesti verkosta.
UNSPSC: 44101603, Tuotteen väri: Harmaa, Ominaisuus: Ristiinleikkaava, Tilavuus L: 12 L, Syöttöaukon leveys: 220 mm, Kapasiteetti A4 80 g: 5 arkkia, Leveys mm: 346 mm, Korkeus mm: 336 mm, Syvyys mm: 217 mm, Silpun koko: 5x18 mm, Turvaluokka: P4, Takuu: 2 vuotta.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Seinäjoki, Vaasa, Tampere sekä muualle Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Paperisilppuri Dahle on tasokas toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Paperisilppuri Dahle PaperSAFE tuotteen myös tuotekoodilla 1054411. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44101603 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Ominaisuus | Ristiinleikkaava |
| Tilavuus L | 12 L |
| Syöttöaukon leveys | 220 mm |
| Kapasiteetti A4 80 g | 5 arkkia |
| Leveys mm | 346 mm |
| Korkeus mm | 336 mm |
| Syvyys mm | 217 mm |
| Silpun koko | 5x18 mm |
| Turvaluokka | P4 |
| Takuu | 2 vuotta |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys:Mitkä ovat tuotteen käyttö- ja lepoajat? Päivämäärä 03.11.2023 11:23Vastaus:Dahlen mukaan käyttöä 25min ja lepoa 25min. Päivämäärä 03.11.2023 11:33 |