Ristiinleikkaava pieni näppäränkokoinen paperinpaperisilppuri jokaisen työpöydän viereen, silpun koko on 5x18 mm, turvaluokka P4, syöttöleveys 220mm. Meiltä löydät toimistotarvikkeet edulliseen hintaan. PaperSafe tuhoaa myös liittimet ja luottokortit. Kapasiteetti 8 arkkia A4 80gr, 65 dB.. Automaattinen käynnistys ja pysäytys sekä kätevä peruutusnäppäin, automaattinen virrankatkaisu, ylikuormituksen ilmaisin. Irrotettava yläosa helppoa tyhjennystä varten. IEC-virtakytkin. Laitetta ei tarvitse öljytä ja se on huoltovapaa. Laitteella on 2 vuoden takuu, jos sitä on käytetty valmistajan ohjeiden mukaisesti.
Hanki kestävä Dahle PaperSAFE 120 (TL: P4) turvallisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44101603, Tuotteen väri: Harmaa, Ominaisuus: Ristiinleikkaava, Tilavuus L: 12 L, Syöttöaukon leveys: 220 mm, Kapasiteetti A4 80 g: 8 arkkia, Leveys mm: 346 mm, Korkeus mm: 366 mm, Syvyys mm: 217 mm, Silpun koko: 5x18 mm, Turvaluokka: P4, Takuu: 2 vuotta.
Toimitamme toimistotarvikkeet Jyväskylä, Tampere, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Paperisilppuri Dahle on hyvä tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit etsiä Paperisilppuri Dahle PaperSAFE tuotteen myös tuotekoodilla 1054413. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44101603 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Ominaisuus | Ristiinleikkaava |
| Tilavuus L | 12 L |
| Syöttöaukon leveys | 220 mm |
| Kapasiteetti A4 80 g | 8 arkkia |
| Leveys mm | 346 mm |
| Korkeus mm | 366 mm |
| Syvyys mm | 217 mm |
| Silpun koko | 5x18 mm |
| Turvaluokka | P4 |
| Takuu | 2 vuotta |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |