Ristiinleikkaava pieni näppäränkokoinen paperinpaperisilppuri jokaisen työpöydän viereen, silpun koko on 4x12mm, turvaluokka P4, syöttöleveys 224mm. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. PaperSafe tuhoaa myös luottokortit ja CD: t, joiden silpulle on erikseen saatavana oma erillinen säiliö. Kapasiteetti 12 arkkia A4 80gr. Automaattinen käynnistys ja pysäytys sekä automaattinen peruutustoiminto, automaattinen virrankatkaisu, energiaa säästävä valmiustila, ylikuormituksen ilmaisin, laadukkaat leikkurit, helposti ulosvedettävä jätesäiliö, pyörät. Laitetta ei tarvitse öljytä ja se on huoltovapaa. Laitteella on 2 vuoden takuu, jos sitä on käytetty valmistajan ohjeiden mukaisesti.
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Dahle PaperSAFE 260 (TL: P4) toimitetaan luotettavasti perille.
UNSPSC: 44101603, Tuotteen väri: Harmaa, Ominaisuus: Ristiinleikkaava, Tilavuus L: 25 L, Syöttöaukon leveys: 224 mm, Kapasiteetti A4 80 g: 12 arkkia, Leveys mm: 443 mm, Korkeus mm: 504 mm, Syvyys mm: 276 mm, Tuotteen paino g netto: 10500 g, Silpun koko: 4x12 mm, Turvaluokka: P4, Takuu: 2 vuotta.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Joensuu, Kuopio, Tampere sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Paperisilppuri Dahle on hyvä toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Paperisilppuri Dahle PaperSAFE tuotteen myös tuotekoodilla 1054416. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44101603 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Ominaisuus | Ristiinleikkaava |
| Tilavuus L | 25 L |
| Syöttöaukon leveys | 224 mm |
| Kapasiteetti A4 80 g | 12 arkkia |
| Leveys mm | 443 mm |
| Korkeus mm | 504 mm |
| Syvyys mm | 276 mm |
| Tuotteen paino g netto | 10500 g |
| Silpun koko | 4x12 mm |
| Turvaluokka | P4 |
| Takuu | 2 vuotta |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |