Ristiinleikkaava pieni näppäränkokoinen paperinpaperisilppuri jokaisen työpöydän viereen, silpun koko on 4x12mm, turvaluokka P4, syöttöleveys 224mm. Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. PaperSafe tuhoaa myös luottokortit ja CD: t, joiden silpulle on erikseen saatavana oma erillinen säiliö. Kapasiteetti 15 arkkia A4 80gr. Automaattinen käynnistys ja pysäytys sekä automaattinen peruutustoiminto, automaattinen virrankatkaisu, energiaa säästävä valmiustila, ylikuormituksen ilmaisin, laadukkaat leikkurit, helposti ulosvedettävä jätesäiliö, pyörät. Laitetta ei tarvitse öljytä ja se on huoltovapaa. Laitteella on 2 vuoden takuu, jos sitä on käytetty valmistajan ohjeiden mukaisesti.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Dahle PaperSAFE 380 (TL: P4) — kestävä valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44101603, Tuotteen väri: Harmaa, Ominaisuus: Ristiinleikkaava, Tilavuus L: 25 L, Syöttöaukon leveys: 224 mm, Kapasiteetti A4 80 g: 15 arkkia, Leveys mm: 443 mm, Korkeus mm: 504 mm, Syvyys mm: 276 mm, Tuotteen paino g netto: 13000 g, Silpun koko: 4x12 mm, Turvaluokka: P4, Takuu: 2 vuotta.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Pori, Turku, Helsinki ja muualle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Paperisilppuri Dahle on erinomainen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Löydät Paperisilppuri Dahle PaperSAFE tuotteen myös tuotekoodilla 1054417. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja hyvä toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44101603 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Harmaa |
| Ominaisuus | Ristiinleikkaava |
| Tilavuus L | 25 L |
| Syöttöaukon leveys | 224 mm |
| Kapasiteetti A4 80 g | 15 arkkia |
| Leveys mm | 443 mm |
| Korkeus mm | 504 mm |
| Syvyys mm | 276 mm |
| Tuotteen paino g netto | 13000 g |
| Silpun koko | 4x12 mm |
| Turvaluokka | P4 |
| Takuu | 2 vuotta |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |