Paulig Mundo on tasokas tuote, joka toimitetaan näppärästi perille saakka! Tähän hintaan vain verkkokaupasta. Yli 150 euron tuotetilaukset ilmaisella kotiinkuljetuksella!
Paulig Mundo on hyvälaatuinen tuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit hakea Paulig Mundo Kolumbia tuotteen myös tuotekoodilla 1065096. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 50201706 |
|---|---|
| Ominaisuus | Paahtoaste 4 |
| Tyyppi | Suodatinjauhatus |
| Leveys mm | 90 mm |
| Korkeus mm | 1500 mm |
| Syvyys mm | 60 mm |
| Säilyvyysaika valmistuksesta | 365 |
| Kuljetuspakkaus määrä | 12 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |