Tilaa Poly Ball Edition Blushing Sky vaivattomasti — käytännöllinen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Ominaisuus: Extra board, Leveys mm: 18 mm, Korkeus mm: 13 mm, Syvyys mm: 135 mm, Tuotteen paino g netto: 17.5 g, Myyntierä 2 paino g netto: 87.5 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 87.5 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 17 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 148 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Lahti, Hämeenlinna, Helsinki sekä koko Suomessa. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Poly Ball on hyvälaatuinen tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Poly Ball Edition tuotteen myös tuotekoodilla 1064340. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Extra board |
| Leveys mm | 18 mm |
| Korkeus mm | 13 mm |
| Syvyys mm | 135 mm |
| Tuotteen paino g netto | 17.5 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400420874 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400420881 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 17 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 148 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |