Luotettava Poly Ball Edition Buzzing Blue kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa luotettavasti verkosta.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Ominaisuus: Extra board, Leveys mm: 18 mm, Korkeus mm: 13 mm, Syvyys mm: 135 mm, Tuotteen paino g netto: 17.5 g, Myyntierä 2 paino g netto: 87.5 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 87.5 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 17 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 148 mm.
Toimitamme toimistotarvikkeet Oulu, Rovaniemi, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Poly Ball on erinomainen toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit hakea Poly Ball Edition tuotteen myös tuotekoodilla 1064341. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Extra board |
| Leveys mm | 18 mm |
| Korkeus mm | 13 mm |
| Syvyys mm | 135 mm |
| Tuotteen paino g netto | 17.5 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400420935 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400420942 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 17 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 148 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |