Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Poly Ball Edition Punchy Melon — laadukas valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Ominaisuus: Extra board, Leveys mm: 18 mm, Korkeus mm: 13 mm, Syvyys mm: 135 mm, Tuotteen paino g netto: 17.5 g, Myyntierä 2 paino g netto: 87.5 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 87.5 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 17 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 148 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Lahti, Hämeenlinna, Helsinki sekä koko Suomessa. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Poly Ball on tasokas toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Löydät Poly Ball Edition tuotteen myös tuotekoodilla 1064342. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Extra board |
| Leveys mm | 18 mm |
| Korkeus mm | 13 mm |
| Syvyys mm | 135 mm |
| Tuotteen paino g netto | 17.5 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400420997 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400421000 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 17 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 148 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |