Tilaa Poly Ball Leo myymäläteline 2026 sujuvasti — toimiva toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Ominaisuus: Extra board, Leveys mm: 95 mm, Korkeus mm: 280 mm, Syvyys mm: 185 mm, Tuotteen paino g netto: 640 g, Valmistettu kierrätysmateriaalista: 1, Myyntierä 2 paino g netto: 3840 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 3840 g, Myyntierä 2 leveys mm: 95 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 280 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 185 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Joensuu, Kuopio, Tampere sekä muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Poly Ball on erinomainen toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Poly Ball Leo tuotteen myös tuotekoodilla 1064338. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Extra board |
| Leveys mm | 95 mm |
| Korkeus mm | 280 mm |
| Syvyys mm | 185 mm |
| Tuotteen paino g netto | 640 g |
| Myyntierä 2 | 6 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400445532 |
| Valmistettu kierrätysmateriaalista | 1 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 3840 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 3840 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 95 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 280 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 185 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |