Hanki ammattitasoinen Poly Ball Leo Natural Instinct sujuvasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Ominaisuus: Extra board, Leveys mm: 18 mm, Korkeus mm: 13 mm, Syvyys mm: 135 mm, Tuotteen paino g netto: 17.5 g, Valmistettu kierrätysmateriaalista: 1, Myyntierä 2 paino g netto: 87.5 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 87.5 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 17 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 148 mm.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Turku, Oulu, Helsinki ja muualle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Poly Ball on hyvä toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Poly Ball Leo tuotteen myös tuotekoodilla 1064335. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Extra board |
| Leveys mm | 18 mm |
| Korkeus mm | 13 mm |
| Syvyys mm | 135 mm |
| Tuotteen paino g netto | 17.5 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400445686 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400445693 |
| Valmistettu kierrätysmateriaalista | 1 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 17 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 148 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |