Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Poly Ball Leo Nightshade — erinomainen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Ominaisuus: Extra board, Leveys mm: 18 mm, Korkeus mm: 13 mm, Syvyys mm: 135 mm, Tuotteen paino g netto: 17.5 g, Valmistettu kierrätysmateriaalista: 1, Myyntierä 2 paino g netto: 87.5 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 87.5 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 17 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 148 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Turku, Oulu, Helsinki sekä muualle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Poly Ball on erinomainen toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Löydät Poly Ball Leo tuotteen myös tuotekoodilla 1064336. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Extra board |
| Leveys mm | 18 mm |
| Korkeus mm | 13 mm |
| Syvyys mm | 135 mm |
| Tuotteen paino g netto | 17.5 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400445808 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400445815 |
| Valmistettu kierrätysmateriaalista | 1 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 17 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 148 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |