Tilaa Poly Ball Leo Sugarspots kätevästi — tasokas toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 44121704, Musteen väri: Sininen, Ominaisuus: Extra board, Leveys mm: 18 mm, Korkeus mm: 13 mm, Syvyys mm: 135 mm, Tuotteen paino g netto: 17.5 g, Valmistettu kierrätysmateriaalista: 1, Myyntierä 2 paino g netto: 87.5 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 87.5 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 17 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 148 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Seinäjoki, Vaasa, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Poly Ball on hyvä tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Löydät Poly Ball Leo tuotteen myös tuotekoodilla 1064337. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121704 |
|---|---|
| Musteen väri | Sininen |
| Ominaisuus | Extra board |
| Leveys mm | 18 mm |
| Korkeus mm | 13 mm |
| Syvyys mm | 135 mm |
| Tuotteen paino g netto | 17.5 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400445747 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400445754 |
| Valmistettu kierrätysmateriaalista | 1 |
| Myyntierä 2 paino g netto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 87.5 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 17 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 148 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 100 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |