Kuuloke + mikrofoni - langallinen - 3,5 mm jakkiliitin, USB-C Puomimikrofonin pituus on 130 mm ja se kääntyy 270 astetta. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman toimistotuotteita. Tajuusvaste 100-10000 Hz. Melunvaimennus. Johtoon kiinnitetty äänen voimakkuuden säädin. Säädöt: vaimennus, äänen voimakkuus, vastaus/loppu, pito, redial Käyttöjärjestelmä: Windows 10, macOS Sertifioitu Skype for Businessille, Avaya-sertifioitu, Cisco Jabber -sertifioitu, UC-sertifioitu
Tehokas Poly Blackwire 3215 Monaural kuuluu parhaisiin toimistotarvikkeisiimme — tilaa luotettavasti verkosta.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: Musta, Ominaisuus: Langallinen, Tyyppi: Mono, Leveys mm: 155 mm, Korkeus mm: 178 mm, Syvyys mm: 32 mm, Tuotteen paino g netto: 64 g, Takuu: 2 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 221 g.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Helsinki, Turku, Tampere — ja koko Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Poly Blackwire on hyvä toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit etsiä Poly Blackwire 3215 tuotteen myös tuotekoodilla 1061330. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen toimistotarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Ominaisuus | Langallinen |
| Tyyppi | Mono |
| Leveys mm | 155 mm |
| Korkeus mm | 178 mm |
| Syvyys mm | 32 mm |
| Tuotteen paino g netto | 64 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuotteen paino g brutto | 221 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |