Koe korkea äänenlaatu, jota voit odottaa Polylta, kuulokemikrofonilla, joka tarjoaa tietokoneelle laajakaistaäänen, melua vaimentavan mikrofonin ja hi-fi-stereoäänen. Verkkokaupastamme löydät laajan valikoiman toimistotuotteita. Dynaaminen taajuuskorjain optimoi puheluiden laadun ja säätää automaattisesti asetukset multimedian kuunteluun sopivaksi. Yhteensopiva PC: iden kanssa USB/USB Type-C: n kautta sekä mobiililaitteisiin ja tabletteihin 3,5 mm: n liitännällä ja laitteisiin, jotka tukevat USB Type-C® -liitäntää. Sisältää puhelun vastaus/lopetus, puhelun hylkääminen/pito, uudelleenvalinta, mykistys ja äänenvoimakkuuden säädöt . Skype-, Avaya-, Cisco Jabber- ja UC-sertifioitu.
Tilaa Poly Blackwire 3220 Stereokuuloke kätevästi — luotettava toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: Musta, Ominaisuus: Langallinen, Tyyppi: Stereo, Leveys mm: 155 mm, Korkeus mm: 178 mm, Syvyys mm: 32 mm, Tuotteen paino g netto: 119 g, Takuu: 2 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 242 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 207 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 185 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 56 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Seinäjoki, Vaasa, Tampere — ja koko Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Poly Blackwire on tasokas tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Poly Blackwire 3220 tuotteen myös tuotekoodilla 1062045. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Ominaisuus | Langallinen |
| Tyyppi | Stereo |
| Leveys mm | 155 mm |
| Korkeus mm | 178 mm |
| Syvyys mm | 32 mm |
| Tuotteen paino g netto | 119 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuotteen paino g brutto | 242 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 207 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 185 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 56 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |