HP Poly Mission 425 -kuulokkeet on suunniteltu tarjoamaan erinomainen äänenlaatu sekä puheluissa että tietokoneen käytössä. Meiltä löydät toimistotarvikkeet edulliseen hintaan. AI-tehostetulla kohinanvaimennusteknologialla varustetun mikrofonin ansiosta taustamelut minimoituvat, mikä mahdollistaa selkeän viestinnän missä tahansa ympäristössä. On-ear-muotoilu ja stereotallennus takaavat mukavan kuuntelukokemuksen useilla laitteilla, kuten Windows, Mac, Android, iOS ja Chrome OS. Monipuolisilla liitäntävaihtoehdoilla, kuten USB-C ja USB-A, varustettu kuuloke on yhteensopiva useiden alustojen kanssa ja siinä on kätevät säätimet, kuten äänenvoimakkuuden säätö, mykistystoiminto ja Microsoft Teams -painike. 2 metrin kaapeli tarjoaa liikkumavapauden, kun taas SoundGuard DIGITAL -tekniikka parantaa kuuntelukokemusta, mikä tekee HP Poly Mission 425 -kuulokkeesta luotettavan valinnan ammattilaisille, jotka haluavat kuulokkeiltaan selkeyttä ja mukavuutta. Tyyppi: Kuulokkeet + mikrofoni - langallinen - USB-C, USB-A Yhteensopivuus: Mac, Windows, iOS, Android, Chrome OS Suosituskäyttö: Tietokone, puhelin Kuulokkeiden muoto: korvien päällä. Langallinen, stereokuuloke Taajuusvaste 20 - 20000 Hz - Herkkyys 116 dB Säädöt: Microsoft Teams -painike, vaimennus, volyymi, vastaus/loppu Sertifioitu Microsoft Teamsille, Zoom-sertifioitu, Works With Chromebook Certified USB-C- ja USB-A-liittimillä varustetut kuulokkeet tarjoavat saumattoman liitettävyyden moniin eri laitteisiin, mikä maksimoi käyttömukavuuden. Rungon materiaali: 25 % kulutuksen jälkeistä kierrätettyä muovia Korvanapin materiaali: PU nahkaa, muistivaahtomuovia. Puomimikrofonin pituus 130 mm, 285° käännettävissä Melunvaimennustekniikka: AI-parannettu taustamelun vaimennus Mikrofonin toimintamuoto: Laajakaistainen ääni Kaapelin pituus 2m
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Poly Mission 425 kuulokkeet+ — toimiva valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: musta, Ominaisuus: Langallinen, Tyyppi: Stereo, Leveys mm: 170 mm, Korkeus mm: 40 mm, Syvyys mm: 180 mm, Tuotteen paino g netto: 132 g, Takuu: 2 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 320 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 55 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 210 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 185 mm.
Toimitamme toimistotarvikkeet Seinäjoki, Vaasa, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Poly Mission on laadukas toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Poly Mission 425 tuotteen myös tuotekoodilla 1064841. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja tasokas toimistotuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | musta |
| Ominaisuus | Langallinen |
| Tyyppi | Stereo |
| Leveys mm | 170 mm |
| Korkeus mm | 40 mm |
| Syvyys mm | 180 mm |
| Tuotteen paino g netto | 132 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuotteen paino g brutto | 320 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 55 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 210 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 185 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |