Aidosti langattomat mikrofonilla varustetut kuulokkeet upeassa latauskotelossa. Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. Mitat: Korvanappi:1.6 cm x 2.61 cm x 3.78 cm / 5.8 g Latauskotelo:5.45 cm x 7.2 cm x 3.31 cm / 80 g Käyttöetäisyys: enintään 30 m Bluetooth-tekniikka. Aktiivinen melunpoisto Hybrid-Active Noise Cancelling-tekniikka. 3 mikrofonin melunvaimennus. Säädöt: Vaimennus, äänen voimakkuus, vastaus/loppu, ääniohjaus, ANC-tila Liitäntä: langaton sovitin (USB-C). Käyttöjärjestelmät: macOS, Android, Windows 11, iOS Sertifioitu Microsoft Teamsille Litiumioni-akun kesto jopa 24 tuntia, latausaika 2 tuntia Pakkauksen sisältö: 3 korvatyynyt (pienet, keskikokoiset, suuret), USB-C latauskaapeli, 3,5 mm: n äänikaapeli, BT700 Bluetooth USB-C -sovitin, latauskotelo
Poly Voyager Free 60 musta — kestävä toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: Musta, Ominaisuus: Langaton, Tyyppi: Stereo, Leveys mm: 100 mm, Korkeus mm: 42 mm, Syvyys mm: 130 mm, Tuotteen paino g netto: 5.8 g, Takuu: 2 vuotta, Bluetooth-liitäntä: 1, Tuotteen paino g brutto: 190 g.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Joensuu, Kuopio, Tampere sekä koko Suomessa. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Poly Voyager on hyvälaatuinen toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit hakea Poly Voyager Free tuotteen myös tuotekoodilla 1061331. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvä tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Ominaisuus | Langaton |
| Tyyppi | Stereo |
| Leveys mm | 100 mm |
| Korkeus mm | 42 mm |
| Syvyys mm | 130 mm |
| Tuotteen paino g netto | 5.8 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Bluetooth-liitäntä | 1 |
| Tuotteen paino g brutto | 190 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |