Aidosti langattomat mikrofonilla varustetut kuulokkeet upeassa latauskotelossa. Löydät parhaat toimistotarvikkeet edullisesti meiltä. Mitat: Korvanappi:1.6 cm x 2.61 cm x 3.78 cm / 5.8 g Latauskotelo:5.45 cm x 7.2 cm x 3.31 cm / 80 g Käyttöetäisyys: enintään 30 m Bluetooth-tekniikka. Aktiivinen melunpoisto Hybrid-Active Noise Cancelling-tekniikka. 3 mikrofonin melunvaimennus. Säädöt: Vaimennus, äänen voimakkuus, vastaus/loppu, ääniohjaus, ANC-tila Liitäntä: langaton sovitin (USB-C). Käyttöjärjestelmät: macOS, Android, Windows 11, iOS Sertifioitu Microsoft Teamsille Litiumioni-akun kesto jopa 24 tuntia, latausaika 2 tuntia Pakkauksen sisältö: 3 korvatyynyt (pienet, keskikokoiset, suuret), USB-C latauskaapeli, 3,5 mm: n äänikaapeli, BT700 Bluetooth USB-C -sovitin, latauskotelo
Tilaa Poly Voyager Free 60 valk kätevästi — luotettava toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: Valkoinne, Ominaisuus: Langaton, Tyyppi: Stereo, Leveys mm: 100 mm, Korkeus mm: 42 mm, Syvyys mm: 130 mm, Tuotteen paino g netto: 5.8 g, Takuu: 2 vuotta, Bluetooth-liitäntä: 1, Tuotteen paino g brutto: 190 g.
Toimitamme toimistotarvikkeet Helsinki, Turku, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Poly Voyager on laadukas toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Poly Voyager Free tuotteen myös tuotekoodilla 1061336. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas tarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinne |
| Ominaisuus | Langaton |
| Tyyppi | Stereo |
| Leveys mm | 100 mm |
| Korkeus mm | 42 mm |
| Syvyys mm | 130 mm |
| Tuotteen paino g netto | 5.8 g |
| Takuu | 2 vuotta |
| Bluetooth-liitäntä | 1 |
| Tuotteen paino g brutto | 190 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |