Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Rapesco 835 40ark musta toimitetaan luotettavasti perille.
UNSPSC: 44121611, Tuotteen väri: Musta, Leveys mm: 124 mm, Korkeus mm: 160 mm, Syvyys mm: 321 mm, Tuotteen paino g netto: 915 g, Takuu: 15 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 964 g.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Joensuu, Kuopio, Tampere sekä koko Suomessa. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Rapid 835 on hyvä tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit etsiä Rapid 835 40ark tuotteen myös tuotekoodilla 1063035. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121611 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Leveys mm | 124 mm |
| Korkeus mm | 160 mm |
| Syvyys mm | 321 mm |
| Tuotteen paino g netto | 915 g |
| Takuu | 15 vuotta |
| Tuotteen paino g brutto | 964 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |