Huomiota herättävä punainen roskapussi soveltuu käytettäväksi kaikissa työympäristön roskakoreissa. Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. Värilliset roskapussit ovat erinomainen keino värikoodata yrityksen jätteiden lajittelu. Materiaali: neitseellinen LD-PE. Mitat: 500x700mm, paksuus 0,02. Pakkauskoko: 50 kpl/rll, 20 rll/ltk, 960 rll/lava
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Roskapussi LDPE punainen 30L — ensiluokkainen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 47121701, Tuotteen väri: Punainen, Paksuus: 0.02 mic, Tilavuus L: 30 L, Leveys mm: 280 mm, Korkeus mm: 50 mm, Syvyys mm: 50 mm, Tilavuus: 11-50 L, Tuotteen paino g brutto: 600 g.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Helsinki, Espoo, Vantaa sekä muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Roskapussi LD-PE on hyvä toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) valtakunnallisesti.
Löydät Roskapussi LDPE 30L tuotteen myös tuotekoodilla 1061545. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 47121701 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Punainen |
| Paksuus | 0.02 mic |
| Tilavuus L | 30 L |
| Leveys mm | 280 mm |
| Korkeus mm | 50 mm |
| Syvyys mm | 50 mm |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6417131130904 |
| Lava määrä | 960 |
| Lava GTIN | 5055373129204 |
| Tilavuus | 11-50 L |
| Tuotteen paino g brutto | 600 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |