Huomiota herättävä sininen roskapussi soveltuu käytettäväksi kaikissa työympäristön roskakoreissa. Tilaa toimistotarvikkeet helposti verkkokaupastamme. Värilliset roskapussit ovat erinomainen keino värikoodata yrityksen jätteiden lajittelu. Materiaali: neitseellinen LD-PE. Mitat: 500x700mm, paksuus 0,02. Pakkauskoko: 50 kpl/rll, 20 rll/ltk, 960 rll/lava
Hanki käytännöllinen Roskapussi LDPE sininen 30L edullisesti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 47121701, Tuotteen väri: Sininen, Paksuus: 0.02 mic, Tilavuus L: 30 L, Leveys mm: 280 mm, Korkeus mm: 50 mm, Syvyys mm: 50 mm, Tuotteen paino g brutto: 600 g.
Toimitamme toimistotarvikkeet Helsinki, Turku, Tampere ja kaikkialle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Roskapussi LD-PE on tasokas tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Löydät Roskapussi LDPE 30L tuotteen myös tuotekoodilla 1061544. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 47121701 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Sininen |
| Paksuus | 0.02 mic |
| Tilavuus L | 30 L |
| Leveys mm | 280 mm |
| Korkeus mm | 50 mm |
| Syvyys mm | 50 mm |
| Lava määrä | 960 |
| Tuotteen paino g brutto | 600 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |