Roskapussi 30L, valkoinen - extravahva 30-litrainen, valkoinen LD-PE roskapussi ammattikäyttöön ja kotiroskikseen!
Etsimäsi toimistotarvike löytyy meiltä — Roskapussi xtraLDPE valkoinen 30L toimitetaan turvallisesti perille.
UNSPSC: 47121701, Tuotteen väri: valkoinen, Paksuus: 0.03 mic, Tilavuus L: 30 L, Leveys mm: 280 mm, Korkeus mm: 40 mm, Syvyys mm: 40 mm, Tilavuus: 11-50 L, Tuotteen paino g brutto: 500 g.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Pori, Turku, Helsinki ja muualle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Roskapussi LD-PE on tasokas toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Löydät Roskapussi LDPE 30L tuotteen myös tuotekoodilla 1061586. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas tuotteiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 47121701 |
|---|---|
| Tuotteen väri | valkoinen |
| Paksuus | 0.03 mic |
| Tilavuus L | 30 L |
| Leveys mm | 280 mm |
| Korkeus mm | 40 mm |
| Syvyys mm | 40 mm |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 6417131117448 |
| Lava määrä | 960 |
| Tilavuus | 11-50 L |
| Tuotteen paino g brutto | 500 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |